Produkte > CHEMI-CON > E82D251VNN181MR50T
E82D251VNN181MR50T Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 250 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E82D251VNN181MR50T Chemi-Con
Description: CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Through Hole, Applications: General Purpose, Capacitance: 180 µF, Voltage - Rated: 250 V.
Weitere Produktangebote E82D251VNN181MR50T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E82D251VNN181MR50T E82D251VNN181MR50T Hersteller : United Chemi-Con Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 180uF 250 Volt