Produkte > CHEMI-CON > E82D500VNN103MA35T
E82D500VNN103MA35T Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10000UF 20% 50V
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Capacitance: 10000 µF
Voltage - Rated: 50 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E82D500VNN103MA35T Chemi-Con
Description: CAP ALUM 10000UF 20% 50V, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Polarization: Polar, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Capacitance: 10000 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Weitere Produktangebote E82D500VNN103MA35T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
E82D500VNN103MA35T E82D500VNN103MA35T Hersteller : United Chemi-Con Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 10KUF 50V