Produkte > CHEMI-CON > E92F401VND152MU60U
E92F401VND152MU60U Chemi-Con
Hersteller: Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1.5MF 20% 400V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.461" (62.50mm)
Capacitance: 1.5 mF
Voltage - Rated: 400 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details E92F401VND152MU60U Chemi-Con
Description: CAP ALUM 1.5MF 20% 400V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.461" (62.50mm), Capacitance: 1.5 mF, Voltage - Rated: 400 V.