Produkte > DISPLAY VISIONS > EA EDIPTFT43-A
EA EDIPTFT43-A
EA EDIPTFT43-A Display Visions
ediptft43-ae.pdf
Hersteller: Display Visions
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, RS-232, SPI
Viewing Area: 98.70mm W x 57.50mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EA EDIPTFT43-A Display Visions
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; Illumin: LED; Dim: 106.8x71mm; RGB; 5VDC, Window dimensions (H x W): 98.7x57.5mm, Number of pins: 40, Connector pinout layout: 2x20, Touchpad: none, Kind of display: graphical, Type of display: TFT, Illumination: LED, Colour: RGB, Display features: smart, Contacts pitch: 2.54mm, Dimensions: 106.8x71mm, Supply voltage: 5V DC, Screen size: 4.3", Display resolution: 480x272, No. of colours: 65k, Interface: I2C; RS232; SPI, Backlight colour: white.
Weitere Produktangebote EA EDIPTFT43-A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EA EDIPTFT43-A EA EDIPTFT43-A Hersteller : Display Visions ediptft43-ae.pdf TFT Displays & Accessories 4.3 inch TFT Intelligent Display
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; Illumin: LED; Dim: 106.8x71mm; RGB; 5VDC
Window dimensions (H x W): 98.7x57.5mm
Number of pins: 40
Connector pinout layout: 2x20
Touchpad: none
Kind of display: graphical
Type of display: TFT
Illumination: LED
Colour: RGB
Display features: smart
Contacts pitch: 2.54mm
Dimensions: 106.8x71mm
Supply voltage: 5V DC
Screen size: 4.3"