Produkte > DISPLAY VISIONS > EA TFT024-23ATNN
EA TFT024-23ATNN
EA TFT024-23ATNN Display Visions
TFT024-23ATNN_Abmessungen_vorlaeufig.pdf
Hersteller: Display Visions
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Packaging: Bag
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transflective
Backlight: LED - White
Interface: SPI
Viewing Area: 40.00mm W x 55.00mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Controller Type: ST7789T3-G
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Background Color: White
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EA TFT024-23ATNN Display Visions
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4", Packaging: Bag, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transflective, Backlight: LED - White, Interface: SPI, Viewing Area: 40.00mm W x 55.00mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Controller Type: ST7789T3-G, Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Background Color: White, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EA TFT024-23ATNN EA TFT024-23ATNN Hersteller : Display Visions TFT024-23ATNN.pdf TFT Displays & Accessories IPS TFT 2.4inch Reflective+Transmissive