Produkte > DISPLAY VISIONS > EA TFT035-34AITC
EA TFT035-34AITC
EA TFT035-34AITC Display Visions
TFT035-34AI.pdf
Hersteller: Display Visions
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, Parallel, 8/16-Bit (RGB), 18-Bit (RGB), SPI
Viewing Area: 48.96mm W x 73.44mm H
Dot Pixels: 320 x 480
Controller Type: HX8357D
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EA TFT035-34AITC Display Visions
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, Parallel, 8/16-Bit (RGB), 18-Bit (RGB), SPI, Viewing Area: 48.96mm W x 73.44mm H, Dot Pixels: 320 x 480, Controller Type: HX8357D, Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EA TFT035-34AITC EA TFT035-34AITC Hersteller : Display Visions TFT035-34AI.pdf TFT Displays & Accessories 3.5 in TFT/PCAP SPI or RGB w/Touch