Produkte > LUMEL > EA12N E61100000000
EA12N E61100000000
  • EA12N E61100000000
  • EA12N E61100000000
EA12N E61100000000 LUMEL
EB16_EA16_EA17_EA19_EA12_data_sheet.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Voltmeters
Description: Voltmeter; on panel; VAC: 0÷100V; Class: 1.5; True RMS; 40÷72Hz
Mounting: on panel
IP rating: IP52
Standard equipment: mounting holder x4
True effective value measurement: True RMS
Scale features: working position 90°
AC voltage measuring range: 0...100V
Scale length: 146mm
Dimensions (W x H x D): 144x144mm
Accuracy class: 1.5
Frequency: 40...72Hz
Manufacturer series: EA12
Max. voltage: 0.6kV
Measurement: AC voltage
Type of meter: voltmeter
Kind of meter: analogue; mounting
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EA12N E61100000000 LUMEL
Category: Voltmeters, Description: Voltmeter; on panel; VAC: 0÷100V; Class: 1.5; True RMS; 40÷72Hz, Mounting: on panel, IP rating: IP52, Standard equipment: mounting holder x4, True effective value measurement: True RMS, Scale features: working position 90°, AC voltage measuring range: 0...100V, Scale length: 146mm, Dimensions (W x H x D): 144x144mm, Accuracy class: 1.5, Frequency: 40...72Hz, Manufacturer series: EA12, Max. voltage: 0.6kV, Measurement: AC voltage, Type of meter: voltmeter, Kind of meter: analogue; mounting.