Produkte > LUMEL > EA19N E61100000108
EA19N E61100000108 LUMEL
Category: Voltmeters
Description: Voltmeter; on panel; VAC: 0÷100V; 40÷72Hz; Umax: 100V; Length: 97mm
Manufacturer series: EA19
Version: English
IP rating: IP52
Standard equipment: mounting holder x2
AC voltage measuring range: 0...100V
Dimensions (W x H x D): 96x96mm
Scale length: 97mm
Frequency: 40...72Hz
Max. voltage: 100V
Produktbewertung abgeben
Technische Details EA19N E61100000108 LUMEL
Category: Voltmeters, Description: Voltmeter; on panel; VAC: 0÷100V; 40÷72Hz; Umax: 100V; Length: 97mm, Kind of meter: analogue; mounting, Related items: ATS-100, Manufacturer series: EA19, Version: English, IP rating: IP52, Standard equipment: mounting holder x2, Mounting: on panel; screw, Scale features: working position 90°, AC voltage measuring range: 0...100V, Dimensions (W x H x D): 96x96mm, Scale length: 97mm, Frequency: 40...72Hz, Max. voltage: 100V, Measurement: AC voltage, Type of meter: voltmeter.