Produkte > LUMEL > EA19T E61600000000
EA19T E61600000000 LUMEL
Category: Voltmeters
Description: Voltmeter; on panel; VAC: 0÷600V; 40÷72Hz; Umax: 600V; Length: 97mm
Standard equipment: mounting holder x2
Scale length: 97mm
Dimensions (W x H x D): 96x96mm
Related items: ATS-100
Version: polska; tropical
AC voltage measuring range: 0...600V
Max. voltage: 0.6kV
Produktbewertung abgeben
Technische Details EA19T E61600000000 LUMEL
Category: Voltmeters, Description: Voltmeter; on panel; VAC: 0÷600V; 40÷72Hz; Umax: 600V; Length: 97mm, Type of meter: voltmeter, Mounting: on panel; screw, Measurement: AC voltage, Frequency: 40...72Hz, IP rating: IP52, Kind of meter: analogue; mounting, Standard equipment: mounting holder x2, Scale length: 97mm, Dimensions (W x H x D): 96x96mm, Scale features: working position 90°, Manufacturer series: EA19, Related items: ATS-100, Version: polska; tropical, AC voltage measuring range: 0...600V, Max. voltage: 0.6kV.