Produkte > ERP POWER, LLC > EBR015U-0440-36
EBR015U-0440-36
EBR015U-0440-36 ERP Power, LLC
EBR-Series-1-pager.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER CC AC/DC 24-36V 440MA
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 2.28" Dia x 1.25" H (57.9mm x 31.8mm)
Voltage - Output: 24 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 132VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP20
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 440mA
Dimming: ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 16 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 83 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EBR015U-0440-36 ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER CC AC/DC 24-36V 440MA, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 2.28" Dia x 1.25" H (57.9mm x 31.8mm), Voltage - Output: 24 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 132VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP20, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 440mA, Dimming: ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 16 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote EBR015U-0440-36
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EBR015U-0440-36 EBR015U-0440-36 Hersteller : ERP EBR-Series-1-pager-1150006.pdf LED Power Supplies 120 Vac, 87% eff., Round Plastic Case, Forward/Reverse Phase dimming, 1-100% dim range, 15.8 W max, 440 mA Iout, 36 V max Vout