Produkte > ERP > EBR020U-0700-24
EBR020U-0700-24
EBR020U-0700-24 ERP
EBR-Series-1-pager-1150006.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 Vac, 87% eff., Round Plastic Case, Forward/Reverse Phase dimming, 1-100% dim range, 16.8 W max, 700 mA Iout, 24 V max Vout
auf Bestellung 63 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EBR020U-0700-24 ERP
Description: LED DRIVER CC AC/DC 16-24V 700MA, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 2.28" Dia x 1.25" H (57.9mm x 31.8mm), Voltage - Output: 16 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 132VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP20, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 17 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote EBR020U-0700-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EBR020U-0700-24 EBR020U-0700-24 Hersteller : ERP Power, LLC EBR-Series-1-pager.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 16-24V 700MA
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 2.28" Dia x 1.25" H (57.9mm x 31.8mm)
Voltage - Output: 16 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 132VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP20
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 17 W