Produkte > ENYGY > EC3R010610030S
EC3R010610030S
EC3R010610030S EnyGy
enygy-datasheet-ec3r010610030s
Hersteller: EnyGy
Description: CAP 10F 3.0V T/H
Tolerance: -10%, +20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Capacitance: 10 F
Voltage - Rated: 3 V
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EC3R010610030S EnyGy
Description: CAP 10F 3.0V T/H, Tolerance: -10%, +20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Capacitance: 10 F, Voltage - Rated: 3 V.