Produkte > ENYGY > EC3R030508020S
EC3R030508020S
EC3R030508020S EnyGy
EnyGy_Datasheet_EC3R030508020S.pdf
Hersteller: EnyGy
Description: CAP 3F 3.0V T/H
Tolerance: -10%, +20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm)
Capacitance: 3 F
Voltage - Rated: 3 V
auf Bestellung 2850 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EC3R030508020S EnyGy
Description: CAP 3F 3.0V T/H, Tolerance: -10%, +20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.846" (21.50mm), Capacitance: 3 F, Voltage - Rated: 3 V.