Produkte > ENYGY > EC3R050618040S
EC3R050618040S
EC3R050618040S EnyGy
EnyGy_Datasheet_EC3R050618040S.pdf
Hersteller: EnyGy
Description: CAP 50F 3.0V T/H
Tolerance: -10%, +20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 10mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm)
Capacitance: 50 F
Voltage - Rated: 3 V
auf Bestellung 1170 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EC3R050618040S EnyGy
Description: CAP 50F 3.0V T/H, Tolerance: -10%, +20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 10mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm), Capacitance: 50 F, Voltage - Rated: 3 V.