Produkte > ENYGY > EC6R015508020M
EC6R015508020M
EC6R015508020M EnyGy
EC6R015508020M.pdf
Hersteller: EnyGy
Description: CAP 1.5F 6.0V UCAP pack
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" L x 0.335" W (16.00mm x 8.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.925" (23.50mm)
Capacitance: 1.5 F
Voltage - Rated: 6 V
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EC6R015508020M EnyGy
Description: CAP 1.5F 6.0V UCAP pack, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" L x 0.335" W (16.00mm x 8.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.925" (23.50mm), Capacitance: 1.5 F, Voltage - Rated: 6 V.