EC95F103ZN
EC95F103ZN Amphenol Advanced Sensors
AAS-920-273H-Thermometrics-NTC-Type-95-091819-web.pdf
Hersteller: Amphenol Advanced Sensors
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors Epoxy Coat 10K Ohm +/- 0.2C 0-100C
auf Bestellung 264 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EC95F103ZN Amphenol Advanced Sensors
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -80°C ~ 150°C, B25/85: 3969K, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±0.2°C, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -80°C ~ 150°C
B25/85: 3969K
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±0.2°C
Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm)