EC95Y103VN
EC95Y103VN Amphenol Thermometrics
AAS-920-273H-Thermometrics-NTC-Type-95-091819-web.pdf
Hersteller: Amphenol Thermometrics
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3690K BEAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -80°C ~ 150°C
B25/85: 3690K
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±0.1°C
Length - Lead Wire: 2.50" (63.50mm)
Part Status: Active
Power - Max: 75 mW
auf Bestellung 472 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EC95Y103VN Amphenol Thermometrics
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3690K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -80°C ~ 150°C, B25/85: 3690K, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±0.1°C, Length - Lead Wire: 2.50" (63.50mm), Part Status: Active, Power - Max: 75 mW.
Weitere Produktangebote EC95Y103VN
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EC95Y103VN EC95Y103VN Hersteller : Amphenol Advanced Sensors AAS-920-273H-Thermometrics-NTC-Type-95-091819-web-1315869.pdf NTC Thermistors Epoxy Coat 10K Ohm +/- 0.1C 0-70C