ECA-1EEN220
ECA-1EEN220 Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 60 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 102 mA @ 10 kHz
auf Bestellung 1324 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECA-1EEN220 Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 60 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 102 mA @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECA-1EEN220 ECA-1EEN220 Hersteller : Panasonic 8121 Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 22UF 25V Bi-Polar