Produkte > PANASONIC > ECE-A0GKS330I
ECE-A0GKS330I
ECE-A0GKS330I Panasonic
ECEA0GKS330I
Hersteller: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 4VDC 33uF POLARIZED
auf Bestellung 7040 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECE-A0GKS330I Panasonic
Description: CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ Low Frequency: 26 mA @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote ECE-A0GKS330I
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECE-A0GKS330I ECE-A0GKS330I Hersteller : Panasonic Electronic Components ECEA0GKS330I Description: CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ Low Frequency: 26 mA @ 120 Hz