Produkte > PANASONIC > ECE-A1VKS220B
ECE-A1VKS220B
ECE-A1VKS220B Panasonic
KS-A_Series_DS.pdf
Hersteller: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 35VDC 22uF SU
auf Bestellung 5508 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECE-A1VKS220B Panasonic
Description: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 60 mA @ 120 Hz.
Weitere Produktangebote ECE-A1VKS220B
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECE-A1VKS220B ECE-A1VKS220B Hersteller : Panasonic Electronic Components KS-A_Series_DS.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 60 mA @ 120 Hz