Produkte > L-COM > ECF504-120AAL
ECF504-120AAL
ECF504-120AAL L-com
Hersteller: L-com
Description: USB A-F PNL MNT/A LTCH-M 120""
Packaging: Bag
Features: Data Transfer and Charge
Color: Black
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG
Shielding: Shielded
Configuration: A Female to A Male
Specifications: USB 2.0
Transfer Rate: 480Mbps
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECF504-120AAL L-com
Description: USB A-F PNL MNT/A LTCH-M 120"", Packaging: Bag, Features: Data Transfer and Charge, Color: Black, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: A Female to A Male, Specifications: USB 2.0, Transfer Rate: 480Mbps.