Produkte > L-COM > ECF504-36BBS
ECF504-36BBS
ECF504-36BBS L-com
ECF504-36BBS_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: USB B-F PNL MNT/B-M SHLD 36""
Packaging: Bag
Color: Gray
Length: 3.00' (914.4mm)
Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG
Shielding: Shielded
Configuration: A Female to B Male
Specifications: USB 2.0
Transfer Rate: 480Mbps
auf Bestellung 7 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECF504-36BBS L-com
Description: USB B-F PNL MNT/B-M SHLD 36"", Packaging: Bag, Color: Gray, Length: 3.00' (914.4mm), Wire Gauge: 20 AWG, 28 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: A Female to B Male, Specifications: USB 2.0, Transfer Rate: 480Mbps.