Produkte > EATON ELECTRONICS > ECMS1V1306-231-R
ECMS1V1306-231-R
ECMS1V1306-231-R Eaton Electronics
eaton-ecms1v1306-surface-mount-common-mode-choke-data-sheet-elx1114-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Common Mode Chokes / Filters ECMS1V1306-231-R, 230 ?, 10.0 A, 125 V, SMT
auf Bestellung 2450 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECMS1V1306-231-R Eaton Electronics
Description: CMC 10A 2LN 230 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.492" L x 0.425" W (12.50mm x 10.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.252" (6.40mm), Voltage Rating - DC: 80V, Current Rating (Max): 10A, DC Resistance (DCR) (Max): 2mOhm, Impedance @ Frequency: 230 Ohms @ 100 MHz.
Weitere Produktangebote ECMS1V1306-231-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECMS1V1306-231-R ECMS1V1306-231-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ecms1v1306-surface-mount-common-mode-choke-data-sheet-elx1114-en.pdf Description: CMC 10A 2LN 230 OHM SMD
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.492" L x 0.425" W (12.50mm x 10.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.252" (6.40mm)
Voltage Rating - DC: 80V
Current Rating (Max): 10A
DC Resistance (DCR) (Max): 2mOhm
Impedance @ Frequency: 230 Ohms @ 100 MHz