Produkte > EATON ELECTRONICS > ECMT1V1714H-330-R
ECMT1V1714H-330-R
ECMT1V1714H-330-R Eaton Electronics
eaton-ecmt1v17-common-mode-inductor-tht-data-sheet-elx1092-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Common Mode Chokes / Filters ECMT1V1714H-330-R, 33.0 mH, THT, Horiz Mnt
auf Bestellung 1039 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECMT1V1714H-330-R Eaton Electronics
Description: CMC 33MH 500MA 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.669" L x 0.630" W (17.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.551" (14.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2.7Ohm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 33 mH @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECMT1V1714H-330-R ECMT1V1714H-330-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_ecmt1v17_common_mode_inductor_tht_data_sheet-2888878.pdf Common Mode Chokes / Filters ECMT1V1714H-330-R, 33.0 mH, THT, Horiz Mnt
auf Bestellung 1051 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ECMT1V1714H-330-R ECMT1V1714H-330-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ecmt1v17-common-mode-inductor-tht-data-sheet-elx1092-en.pdf Description: CMC 33MH 500MA 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.669" L x 0.630" W (17.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.551" (14.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.7Ohm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 33 mH @ 1 kHz
Mindestbestellmenge: 5
ECMT1V1714H-330-R ECMT1V1714H-330-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_ecmt1v17_common_mode_inductor_tht_data_sheet-2888878.pdf Common Mode Chokes / Filters ECMT1V1714H-330-R, 33.0 mH, THT, Horiz Mnt