ECMT1V1714H-500-R
ECMT1V1714H-500-R Eaton - Electronics Division
eaton-ecmt1v17-common-mode-inductor-tht-data-sheet-elx1092-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: CMC 50MH 500MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.669" L x 0.630" W (17.00mm x 16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.551" (14.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm
Inductance @ Frequency: 50 mH @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECMT1V1714H-500-R Eaton - Electronics Division
Description: CMC 50MH 500MA 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.669" L x 0.630" W (17.00mm x 16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.551" (14.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm, Inductance @ Frequency: 50 mH @ 1 kHz.