Produkte > BUSSMANN / EATON > ECMT1V1717S-200-R
ECMT1V1717S-200-R
ECMT1V1717S-200-R Bussmann / Eaton
eaton_ecmt1v17_common_mode_inductor_tht_data_sheet-2888878.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Common Mode Chokes / Filters ECMT1V1717S-200-R, 20.0 mH, THT, Std Mnt
auf Bestellung 1183 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECMT1V1717S-200-R Bussmann / Eaton
Description: CMC 20MH 800MA 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.669" L x 0.472" W (17.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.669" (17.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm, Inductance @ Frequency: 20 mH @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECMT1V1717S-200-R ECMT1V1717S-200-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_ecmt1v17_common_mode_inductor_tht_data_sheet-2888878.pdf Common Mode Chokes / Filters ECMT1V1717S-200-R, 20.0 mH, THT, Std Mnt
auf Bestellung 1092 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
ECMT1V1717S-200-R ECMT1V1717S-200-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-ecmt1v17-common-mode-inductor-tht-data-sheet-elx1092-en.pdf Description: CMC 20MH 800MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.669" L x 0.472" W (17.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.669" (17.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm
Inductance @ Frequency: 20 mH @ 1 kHz