ECQ-E2335KFY Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.768" (19.50mm)
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.406" W (26.00mm x 10.30mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECQ-E2335KFY Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.768" (19.50mm), Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.406" W (26.00mm x 10.30mm).
Weitere Produktangebote ECQ-E2335KFY
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECQ-E2335KFY ECQ-E2335KFY Hersteller : Panasonic ABD0000C179-947645.pdf Film Capacitors 250VDC 3.3uF 10% MPET L/S=22.5mm