Produkte > PANASONIC > ECQ-E6102KF
ECQ-E6102KF
ECQ-E6102KF Panasonic
ABD0000C179-947645.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 630VDC 1000pF 10% MPET L/S=7.5mm
auf Bestellung 133 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECQ-E6102KF Panasonic
Description: CAP FILM 1000PF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - DC: 630V, Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote ECQ-E6102KF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECQ-E6102KF Hersteller : Panasonic Electronic Components Description: CAP FILM 1000PF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 1000 pF