ECQ-UBAF224MA
ECQ-UBAF224MA Panasonic Electronic Components
ast-ind-127757.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.22UF 20% 300VAC RADIA
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X1
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 300V
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.728" L x 0.433" W (18.50mm x 11.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECQ-UBAF224MA Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.22UF 20% 300VAC RADIA, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X1, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.728" L x 0.433" W (18.50mm x 11.00mm).
Weitere Produktangebote ECQ-UBAF224MA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECQ-UBAF224MA ECQ-UBAF224MA Hersteller : Panasonic Panasonic_Capacitor Film Leaded (ECQ-UB Series).pdf Film Capacitors 300VAC 0.22uF 20% LS=15mm Lead cut