Produkte > PANASONIC > ECW-F2225RJA
ECW-F2225RJA
ECW-F2225RJA Panasonic
Panasonic_ABD0000C245_1.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 2.2uF 250VDC 5% MPP L/S=7.5mm
auf Bestellung 452 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-F2225RJA Panasonic
Description: CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.752" (19.10mm), Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 0.740" L x 0.496" W (18.80mm x 12.60mm).
Weitere Produktangebote ECW-F2225RJA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-F2225RJA ECW-F2225RJA Hersteller : Panasonic Electronic Components ECWF2225RJA Description: CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.752" (19.10mm)
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 0.740" L x 0.496" W (18.80mm x 12.60mm)