ECW-F2W105JAB Panasonic Electronic Components
ECWF%28A%29.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.693" (17.60mm)
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.713" L x 0.366" W (18.10mm x 9.30mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-F2W105JAB Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1UF 5% 450VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.693" (17.60mm), Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.713" L x 0.366" W (18.10mm x 9.30mm).
Weitere Produktangebote ECW-F2W105JAB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-F2W105JAB ECW-F2W105JAB Hersteller : Panasonic Panasonic_ABD0000C245_1.pdf Film Capacitors 1.0uF 450VDC 5% MPP L/S=7.5mm