ECW-F2W184KAQ Panasonic Electronic Components
ECWF%28A%29.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.18UF 10% 450VDC RADIA
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.598" (15.20mm)
Capacitance: 0.18 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.240" W (13.00mm x 6.10mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-F2W184KAQ Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.18UF 10% 450VDC RADIA, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.598" (15.20mm), Capacitance: 0.18 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.240" W (13.00mm x 6.10mm).
Weitere Produktangebote ECW-F2W184KAQ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-F2W184KAQ ECW-F2W184KAQ Hersteller : Panasonic ABD0000C183-947563.pdf Film Capacitors 0.18uF 450VDC 10% MPP L/S=10mm