ECW-F2W184RJA Panasonic Electronic Components
ECWF%28A%29.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.18UF 5% 450VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 450V
Capacitance: 0.18 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.240" W (13.00mm x 6.10mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-F2W184RJA Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.18UF 5% 450VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Capacitance: 0.18 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.240" W (13.00mm x 6.10mm).
Weitere Produktangebote ECW-F2W184RJA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-F2W184RJA ECW-F2W184RJA Hersteller : Panasonic ECWF%28A%29.pdf Film Capacitors 0.18uF 450VDC 5% MPP L/S=7.5mm