ECW-F2W684JAQ
ECW-F2W684JAQ Panasonic Electronic Components
ECWF(A).pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.68UF 5% 450VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.752" (19.10mm)
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 0.713" L x 0.295" W (18.10mm x 7.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-F2W684JAQ Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.68UF 5% 450VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.752" (19.10mm), Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 0.713" L x 0.295" W (18.10mm x 7.50mm).
Weitere Produktangebote ECW-F2W684JAQ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-F2W684JAQ ECW-F2W684JAQ Hersteller : Panasonic ABD0000C183-947563.pdf Film Capacitors 0.68uF 450VDC 5% MPP L/S=15mm