ECW-F4135HBB
ECW-F4135HBB Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1.3UF 3% 400VDC RADIAL
Tolerance: ±3%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.689" (17.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 1.142" (29.00mm)
Capacitance: 1.3 µF
Size / Dimension: 1.102" L x 0.669" W (28.00mm x 17.00mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-F4135HBB Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1.3UF 3% 400VDC RADIAL, Tolerance: ±3%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.689" (17.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 1.142" (29.00mm), Capacitance: 1.3 µF, Size / Dimension: 1.102" L x 0.669" W (28.00mm x 17.00mm).
Weitere Produktangebote ECW-F4135HBB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-F4135HBB ECW-F4135HBB Hersteller : Panasonic panasonic_abd0000ce45.pdf Film Capacitors 400VDC 1.3uF 3% MPP L/S=17.5mm