Produkte > PANASONIC > ECW-FD2J224JB
ECW-FD2J224JB
ECW-FD2J224JB Panasonic
Panasonic_ABD0000C245_1.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 630VDC 0.22uF 5% MPP L/S=7.5mm
auf Bestellung 539 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-FD2J224JB Panasonic
Description: CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.646" (16.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.496" L x 0.319" W (12.60mm x 8.10mm).
Weitere Produktangebote ECW-FD2J224JB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-FD2J224JB Hersteller : Panasonic Electronic Components ABD0000C255.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.646" (16.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.496" L x 0.319" W (12.60mm x 8.10mm)