Produkte > PANASONIC > ECW-FE2J154KA
ECW-FE2J154KA
ECW-FE2J154KA Panasonic
ABD0000C202-947681.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 0.15uF 630VDC 10% MPP L/S=15mm
auf Bestellung 1000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-FE2J154KA Panasonic
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote ECW-FE2J154KA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-FE2J154KA ECW-FE2J154KA Hersteller : Panasonic Electronic Components ABD0000C202.pdf Description: CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm)