ECW-FE2J225JA
ECW-FE2J225JA Panasonic Electronic Components
ABD0000C202.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 2.2UF 5% 630VDC RADIAL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.630" W (26.00mm x 16.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-FE2J225JA Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 2.2UF 5% 630VDC RADIAL, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.630" W (26.00mm x 16.00mm).
Weitere Produktangebote ECW-FE2J225JA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-FE2J225JA ECW-FE2J225JA Hersteller : Panasonic ABD0000C202-947675.pdf Film Capacitors 2.2uF 630VDC 5% MPP L/S=22.5mm