Produkte > PANASONIC > ECW-FE2J225KA
ECW-FE2J225KA
ECW-FE2J225KA Panasonic
ABD0000C202-947675.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 2.2uF 630VDC 10% MPP L/S=22.5mm
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-FE2J225KA Panasonic
Description: CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm), Capacitance: 2.2 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.630" W (26.00mm x 16.00mm).
Weitere Produktangebote ECW-FE2J225KA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-FE2J225KA ECW-FE2J225KA Hersteller : Panasonic Electronic Components ABD0000C202.pdf Description: CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.906" (23.00mm)
Capacitance: 2.2 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.630" W (26.00mm x 16.00mm)