Produkte > PANASONIC > ECW-FE2J684KA
ECW-FE2J684KA
ECW-FE2J684KA Panasonic
ABD0000C202.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 0.68uF 630VDC 10% MPP L/S=15mm
auf Bestellung 85 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-FE2J684KA Panasonic
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 0.689" L x 0.433" W (17.50mm x 11.00mm).
Weitere Produktangebote ECW-FE2J684KA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-FE2J684KA ECW-FE2J684KA Hersteller : Panasonic Electronic Components ABD0000C202.pdf Description: CAP FILM 0.68UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 0.689" L x 0.433" W (17.50mm x 11.00mm)