Produkte > PANASONIC > ECW-FE2W474QA
ECW-FE2W474QA
ECW-FE2W474QA Panasonic
ABD0000C202-947675.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 0.47uF 450VDC 10% MPP L/S=10mm
auf Bestellung 2389 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-FE2W474QA Panasonic
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 450V, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-FE2W474QA ECW-FE2W474QA Hersteller : Panasonic Electronic Components ABD0000C202.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 450V
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm)