ECW-H12152RJV
ECW-H12152RJV Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1500PF 5% 1.25KVDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV)
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Capacitance: 1500 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-H12152RJV Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1500PF 5% 1.25KVDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1250V (1.25kV), Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Capacitance: 1500 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm).
Weitere Produktangebote ECW-H12152RJV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-H12152RJV ECW-H12152RJV Hersteller : Panasonic ABD0000C186-947609.pdf Film Capacitors 1500pF 1.25KV 5% MPP L/S=7.5mm