Produkte > PANASONIC > ECW-H8102RJV
ECW-H8102RJV
ECW-H8102RJV Panasonic
Panasonic_080420_ECWH.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 0.001uF 800VDC 5% MPP L/S=7.5mm
auf Bestellung 1536 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-H8102RJV Panasonic
Description: CAP FILM 1000PF 5% 800VDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 1000 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm).
Weitere Produktangebote ECW-H8102RJV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-H8102RJV ECW-H8102RJV Hersteller : Panasonic Electronic Components Description: CAP FILM 1000PF 5% 800VDC RAD
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 1000 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm)