ECW-H8103RJV
ECW-H8103RJV Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 10000PF 5% 800VDC RAD
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-H8103RJV Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 10000PF 5% 800VDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote ECW-H8103RJV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-H8103RJV ECW-H8103RJV Hersteller : Panasonic panasonic_panas19333_1-1991326.pdf Film Capacitors 0.01uF 800VDC 5% MPP L/S=7.5mm