Produkte > PANASONIC > ECW-H8113JVB
ECW-H8113JVB
ECW-H8113JVB Panasonic
Panasonic_080420_ECWH.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 800VDC 0.011uF 5% MPP L/S=10mm
auf Bestellung 878 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-H8113JVB Panasonic
Description: CAP FILM .011UF 5% 800VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm), Capacitance: 0.011 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote ECW-H8113JVB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-H8113JVB Hersteller : Panasonic Electronic Components Description: CAP FILM .011UF 5% 800VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.689" (17.50mm)
Capacitance: 0.011 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)