ECW-H8113RJV
ECW-H8113RJV Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM .011UF 5% 800VDC RAD
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm)
Capacitance: 0.011 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-H8113RJV Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM .011UF 5% 800VDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.551" (14.00mm), Capacitance: 0.011 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote ECW-H8113RJV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-H8113RJV ECW-H8113RJV Hersteller : Panasonic panasonic_panas19333-1.pdf Film Capacitors 0.011uF 800VDC 5% MPP L/S=7.5mm