ECW-H8152RJV
ECW-H8152RJV Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1500PF 5% 800VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 1500 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-H8152RJV Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1500PF 5% 800VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 1500 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm).
Weitere Produktangebote ECW-H8152RJV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-H8152RJV ECW-H8152RJV Hersteller : Panasonic panasonic_panas19333_1-1991326.pdf Film Capacitors 0.0015uF 800VDC 5% MPP L/S=7.5mm