Produkte > PANASONIC > ECW-H8182JV
ECW-H8182JV
ECW-H8182JV Panasonic
Panasonic_080420_ECWH-1889737.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 0.0018uF 800VDC 5% MPP L/S=15mm
auf Bestellung 584 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-H8182JV Panasonic
Description: CAP FILM 1800PF 5% 800VDC RAD, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Capacitance: 1800 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm).
Weitere Produktangebote ECW-H8182JV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-H8182JV Hersteller : Panasonic Electronic Components Description: CAP FILM 1800PF 5% 800VDC RAD
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Capacitance: 1800 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)