Produkte > PANASONIC > ECW-H8472HVB
ECW-H8472HVB
ECW-H8472HVB Panasonic
Panasonic_080420_ECWH.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 800VDC 0.0047uF 3% MPP L/S=10mm
auf Bestellung 655 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ECW-H8472HVB Panasonic
Description: CAP FILM 4700PF 3% 800VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±3%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Capacitance: 4700 pF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm).
Weitere Produktangebote ECW-H8472HVB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ECW-H8472HVB Hersteller : Panasonic Electronic Components Description: CAP FILM 4700PF 3% 800VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±3%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Capacitance: 4700 pF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)