Produkte > EDATEC > ED-HMI2002-070CC-0000
ED-HMI2002-070CC-0000
ED-HMI2002-070CC-0000 EDATEC
ED-HMI2002-070C-datasheet-en.pdf
Hersteller: EDATEC
Description: PI4 7" LCD TOUCH W/OUT PI4
Packaging: Box
Features: Expansion Interface
Display Type: Color
Mounting Type: Panel Mount
Type: Touchscreen
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 5VDC
Core Processor: ARM® Cortex®-A76 2.4GHz, 4 Core
Approval Agency: CE, FCC
Operating System: Raspberry Pi Raspbian OS Installed
Storage: SSD, 64GB
Memory: LPDDR4 (8GB Installed)
For Use With/Related Products: Raspberry Pi 4
Size - Display: 7.0"
Case Color: Black
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ED-HMI2002-070CC-0000 EDATEC
Description: PI4 7" LCD TOUCH W/OUT PI4, Packaging: Box, Features: Expansion Interface, Display Type: Color, Mounting Type: Panel Mount, Type: Touchscreen, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 5VDC, Core Processor: ARM® Cortex®-A76 2.4GHz, 4 Core, Approval Agency: CE, FCC, Operating System: Raspberry Pi Raspbian OS Installed, Storage: SSD, 64GB, Memory: LPDDR4 (8GB Installed), For Use With/Related Products: Raspberry Pi 4, Size - Display: 7.0", Case Color: Black.